Centrum rekuperácie

SK CZ

Peľový a základné filtre ELF-KWL 200/300/4/4/7 Pro (1 kompletná sada)

0020
5 / 5    hodnotenia (10)
Tlačiť

 

Kompletná sada základných a peľového filtra pre rekuperačné jednotky KWL EC 200 W a  KWL EC 300 W

Táto sada obsahuje 1 ks peľový filter F7 a 2 ks základných filtrov G4.


Filtre G4 z netlanej syntetickej filtračnej textílie sa vkladajú do kovových rámikov, ktoré sú súčasťou rekuperačnej jednotky. Jeden je určený na nasávanie čerstvého vzduchu a jeden na odvod vzduchu z domu pre ochranu rekuperátora. Stupeň filtrácie G4 = základný filter pre zachytenie hrubých nečistôt. Tieto filtre je možné vyprášiť a tiež veľmi jemne ručne oprať. V tom  prípade môžu vydržať až 4 pracie cykly. Odporúčaný čas výmeny / vyčistenia filtrov je max. 4 mesiace. Interval je závislý od individuálnych podmienok, ktoré si každý majiteľ odsleduje sám. Následne podľa toho sa nastavuje interval výmeny filtrov na ovládači jednotky. Tá potom sama upozorní na potrebu výmeny.

F7 peľový filter je plisovaný, osadený v kartónovom ráme, na ktorom je z vonkajšej strany tesnenie pre zamedzenie prúdenia "falošného" vzduchu mimo filter. Do rekuperačnej jednotky sa zasúva nad rekuperátor na miesto na to určené. Stupeň filtrácie F7 = jemný filter pre zachytenie jemného prachu a peľov. Filter nie je možné vyprášiť (zašpinilo by to čistú stranu filtra) ani umyť. Odporúčaný čas výmeny je max. 1 rok. Interval je závislý od individuálnych podmienok, predovšetkým od intervalu výmeny základných filtrov G4.  

 

Objednávacie číslo: 0020

 

 

Naša cena s DPH:
Dodanie 2-3 dni
106.58 EUR
ks
Hodnotenia (10)
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Peľový filter ELF-KWL 200/300/7
Peľový filter ELF-KWL 200/300/7
71,26 EUR
Uhlíkový filter ELF-KWL 200/300 AK
Uhlíkový filter ELF-KWL 200/300 AK
89,08 EUR
Rekuperácia Helios, Vallox, ThesslaGreen
Rekuperácia - showroom
Rekuperácia a vetranie - prvý showroom s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Rekuperácia - showroom
Napíšte nám
Vyberte prílohy k odoslaniu (pôdorysy, rezy, pohľady, fotografie a iné):
Napíšte nám
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem