Centrum rekuperácie

SK CZ
akcia

KWL HB 250 EH

4001
5 / 5    hodnotenia (4)
Tlačiť

 

Helios KWL HB 250 EH

Zvlhčovač vzduchu s elektrickým dohrevom. Je špeciálne vyvinutý ako doplnok systému vetrania, ktorý dokáže zabezpečiť požadovanú vlhkosť vzduchu počas celého roka. Tým zabezpečí zdravú klímu s ideálnou koncentráciou vlhkosti.   

  • zabezpečí konštantnú vlhkosť a teplotu vzduchu privádzaného do domu
  • funguje na princípe priirodzeného odparovania, čím zamedzuje nadmernému zvlhčovaniu vzduchu
  • hygienicky nespochybniteľný vďaka UVC dezinfekcii
  • plne automatická prevádzka
  • nízke prevádzkové náklady
  • jednoduchá inštalácia

 

 

Naša cena s DPH:
Dodanie 2-3 dni
4 662.00 EUR
ks
Bližší popis
Na stiahnutie
Hodnotenia (4)


Princíp zvlhčovania:
 Vo vnútri zariadenia sa nachádza rotor s lamelami, ktorý je ponorený do vody vo vaničke. Rotor sa kontinuálne otáča. Na vlhkom povrchu lamiel dochádza k odovzdávaniu molekúl vody do ohriateho vzduchu, ktorý okolo nich prúdi. Je teda založený na prirodzenom princípe odparovania vlhkosti. Hygrobox dokáže kontinuálne udržiavať požadovanú relatívnu vlhkosť vzduchu bez ohľadu na intenzitu vetrania a vonkajšie poveternostné podmienky.  
Ohrievač: Obsahuje elektrický ohrievač (k distozícii je aj Hygrobox s teplovodným ohrievačom - má označenie WW). Ten ohrieva privádzaný vzduch pred samotným zvlhčovaním, aby bol proces prirodzeného odparovania vody efektívny. Zároveň príjemne temperuje vzduch na požadovanú teplotu.
Letná prevádzka: Hygrobox sa automaticky prepne do pohotovostného režimu vtedy, ak je vlhkosť v nasávanom vonkajšom vzduchu dostatočná. Rotor sa vypne. Voda sa zo zariadenia vypustí. Stáva sa to predovšetkým v lete. 
Výhody použitia Hygroboxu: 
- Zabezpečenie ideálnej koncentrácie vlhkosti v interiéri.
- Zabezpečenie zdravého vnútorného ovzdušia, zmiernenie alergických ťažkostí, posilnenie imunity skrátením životného cyklu baktérií a vírusov.
- Redukcia koncentrácie jemného prachu a elektrostatických nábojov.
- Eliminovanie škôd na drevených podlahách a nábytku, na umeleckých dielach a starožitnostiach.

Zobraziť viac
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Rekuperácia Helios, Vallox, ThesslaGreen
Rekuperácia - showroom
Rekuperácia a vetranie - prvý showroom s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Rekuperácia - showroom
Napíšte nám
Vyberte prílohy k odoslaniu (pôdorysy, rezy, pohľady, fotografie a iné):
Napíšte nám
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem