Centrum rekuperácie

SK CZ
akcia

soPipe® potrubie so spojkou IP 160/2000

09447
5 / 5    hodnotenia (6)
Tlačiť

 

Inovatívne riešenie k alternatíve v podobe Spiro potrubia, kde je potrebné tepelne izolovať vonkajší povrch potrubia. Potrubie je vybavené vonkajšou spojkou a je určené pre prietoky do 300 m3/h. Používa sa napríklad na spájanie rekuperačnej jednotky s exteriérom a rozdelovačmi.

Objednávacie číslo: 09447

 

 

Naša cena s DPH:
Dodanie do 5 dní
1 949.55 CZK
ks
Vlastnosti
Rozmery
Hodnotenia (6)

Izolovaný potrubný systém IsoPipe®:

  • zabraňuje vzniku kondenzácie
  • má hladkú vnútornú plochu, absorbujúcu hluk, ktorú je možné jednoducho čistiť
  • prináša obrovskú úsporu času potrebného na montáž
  • je ideálnym riešením pre nasávanie a výfuk vzduchu
  • spájanie bez náradia

Všetky komponenty potrubia sú úplne izolované a sú vyrobené z parotesného, antistatického materiálu EPE (expandovaný polyetylén). Ťažko vznietiteľné podľa požiarnej triedy B1. Určené pre teplotu prúdiaceho vzduchu od -25°C až do +80°C. l = 0,04 W/mK, d = 16 mm.

Možnosti potrubia:

Všetky IsoPipe® prvky – tvarovky, kolená, stenové a strešné prechody sú navzájom optimálne zosúladené a jednoducho sa do seba zasúvajú. IsoPipe® sa rýchlo montuje. V porovnaní s použitím izolovaného Spiro potrubia je výsledkom úspora pracovného času až 70%.

Koncepcia vedenia potrubných trás a montáž:

IsoPipe® je špeciálne vhodné použiť pre nasávacie a výfukové potrubie príp. pre prívodné a odvodné potrubie, ktoré je vedené v pivničnom, alebo inom chladnom priestore. Možné použiť pre prietoky vzduchu až do 500 m3/h. IsoPipe® je odolné voči nárazu. Má veľmi nízku hmotnosť. Skrátenie na potrebnú dĺžku je možné dosiahnuť jednoducho použitím noža.

Zobraziť viac

 

 

 

 

Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
soPipe® potrubie so spojkou IP 125/2000
soPipe® potrubie so spojkou IP 125/2000
1 586,95 CZK
Koleno IsoPipe® 45° so spojkou IP-B ...
Koleno IsoPipe® 45° so spojkou IP-B ...
395,20 CZK
Rekuperácia Helios, Vallox, ThesslaGreen
Showroom
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Showroom
Napíšte nám
Vyberte prílohy k odoslaniu (pôdorysy, rezy, pohľady, fotografie a iné):
Napíšte nám

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/html/centrum-rekuperacie.sk/public_html/temps/header.php:91) in /home/html/centrum-rekuperacie.sk/public_html/code/site-stats.php on line 60