Centrum rekuperácie

SK CZ

RenoPipe

 RenoPipe

Je rozumným riešením vyvinutým špeciálne pre rekonštrukcie budov na nízkoonergetický štandard. Predstavuje priznané potrubie, ktoré zapadne do interiéru a zároveň ho dobre a úsporne vyvetrá. 
Jeho výhodami sú:

  • rýchla a jednoduchá montáž aj počas obývania priestorov
  • neznižovanie svetlej výšky v celej miestnosti
  • jednorázová montáž bez delenia na fázy
  • minimum komponentov potrebných na montáž (minimalizácia skladových zásob)
  • cenovo prijateľné riešenie vetrania v existujúcich stavbách
  • možnosť nafarbenia potrubí

 renopipe_gruppe

Potreby ľudí nás inšpirujú.
Celá Európska Únia sa snaží o zníženie energetickej náročnosti budov. Pri stavbe nových sa využívajú najnovšie poznatky a technológie. Pri rekonštrukciách starších budov sa práce zväčša sústreďujú na izoláciu obvodového plášťa a vybavenie kvalitnými tesnými oknami a dverami. Tieto opatrenia chránia budovu pred nekontrolovanou stratou tepla a prispievajú k úspore nákladov za energie. No vďaka týmto opatreniam sa budovy stávajú  vzduchotesnými, čo prináša problémy s kvalitou ovzdušia v interiéroch. Pre dosiahnutie energetickej úspory pri súčasnom vysokom komforte pre obyvateľov týchto budov, je potrebné zabezpečiť aj energeticky nenáročné nútené vetranie. Takým je vetranie so spätným získavaním tepla, s rekuperáciou. No v mnohých prípadoch bolo neriešiteľné vedenie potrubí v existujúcich stavbách. Preto Helios prináša unikátny systém RenoPipe! 
RenoPipe je taký systém potrubí, ktorý sa nemusí schovávať do podhľadu. Je to elegantný prvok, ktorý je možné natrieť interiérovou farbou a stane sa tak súčasťou interiéru.
Montáž je jednoduchá a nenáročná. Montážne svorky sa prichytia o strop a na ne sa zaklikne potrubie. Svorky sú súčasťou balenia. Potrubia a tvarovky sú vyrobené z vysokokvalitného EPS materiálu. Podľa potreby sa ľahko skrátia, či orežú, aby dobre priľnuli na nie vždy rovné steny a stropy. Celý unikátny potrubný systém RenoPipe sa zrealizuje pomocou niekoľkých navzájom zosúladených komponentov.
Po ukončení montáže RenoPipe potrubí je možné vyšpárovať medzierky medzi potrubím a stenou a stropom. Celé potrubie sa následne natrie farbou a stane sa nenápadnou súčasťou interiéru. Aké jednoduché!
Potrubie a tvarovky sú k dispozícii v dvoch prevedeniach: s ostrou hranou alebo so skoseným štukovým lištovým profilom.
A keďže Helios nikdy neponúka len produkty, ale vždy prichádza s kompletným riešením, aj teraz Vám predstavíme kompletný systém vetrania. Srdcom celého systému je ako vždy vetracia rekuperačná jednotka. No pre systém RenoPipe bola vytvorený nový rozdeľovač. Plní až 4 funkcie. Priamo zberá opotrebovaný vzduch z kúpeľne a kuchyne, rozdeľuje čerstvý vzduch do obytných a spacích priestorov, tlmí telefonický hluk a hluk z jednotky. Systém RenoPipe obsahuje aj elegantné koncové výustky v prémiovom dizajne. A ani za ukončenie na fasáde sa nebudete hanbiť. Nerezová kombimriežka spája nasávanie a výfuk do jedného komponentu bez toho, aby sa navzájom rušili. 

RenoPipe montáž 1   RenoPipe potrubie montáž 2   RenoPipe potrubie montáž 3

 

Showroom
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.
Showroom
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/html/centrum-rekuperacie.sk/public_html/temps/header.php:62) in /home/html/centrum-rekuperacie.sk/public_html/code/site-stats.php on line 60