Centrum rekuperácie

SK CZ

5 sád filtrov G4 pre ValloPlus 350 MV

21307b
5 / 5    hodnotenia (8)
Tlačiť

 

5 sád základných filtrov G4 pre rekuperačné jednotky VALLOPLUS 350 MV

Táto sada obsahuje 10 ks základných filtrov G4: 5 ks na filtráciu čerstvého nasávaného vzduchu a 5 ks na filtráciu vzduchu odvádzaného z domu, aby sa nimu ochránil rekuperátor.


Filtre G4 z netlanej syntetickej filtračnej textílie sa vkladajú do kovových rámikov, ktoré sú súčasťou rekuperačnej jednotky. Jeden je určený na nasávanie čerstvého vzduchu a jeden na odvod vzduchu z domu pre ochranu rekuperátora. Stupeň filtrácie G4 = základný filter pre zachytenie hrubých nečistôt. Tieto filtre je možné vyprášiť a tiež veľmi jemne ručne oprať. V tom  prípade môžu vydržať až 4 pracie cykly. Odporúčaný čas výmeny / vyčistenia filtrov je max. 4 mesiace. Interval je závislý od individuálnych podmienok, ktoré si každý majiteľ odsleduje sám. Následne podľa toho sa nastavuje interval výmeny filtrov na ovládači jednotky. Tá potom sama upozorní na potrebu výmeny.

 

Objednávacie číslo: 21307b

 

 

Naša cena s DPH:
Dodanie 2-3 dni
53.50 EUR
ks
Hodnotenia (8)
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
5 sád filtrov G4 pre ValloPlus ...
5 sád filtrov G4 pre ValloPlus ...
53,50 EUR
Sada filtrov 2xG4 + 1xF7 pre ...
Sada filtrov 2xG4 + 1xF7 pre ...
63,60 EUR
Rekuperácia Helios, Vallox, ThesslaGreen
Rekuperácia - showroom
Rekuperácia a vetranie - prvý showroom s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Rekuperácia - showroom
Napíšte nám
Vyberte prílohy k odoslaniu (pôdorysy, rezy, pohľady, fotografie a iné):
Napíšte nám
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem