Centrum rekuperácie - rekuperácia Helios, Vallox, ThesslaGreen

SK CZ

Multizónový box

Predstavuje jedinečné riešenie pre riadené vetranie v bytoch, ktoré sú dopojené na centrálne vetracie zariadenie. Jeden multizónový box v každom byte zabezpečí nehlučný prívod a odvod vzduchu presne podľa potreby alebo požiadaviek daného bytu. Nahrádza tak klasické riešenie: 2 ks regulátorov konštantného prietoku vzduchu pre prívod a odvod, 2 ks tlmičov hluku a 2 ks rozdeľovačov hluku. Tým výrazne šetrí potrebné miesto a zjednodušuje montáž.   

Katalóg Multizónový box

Showroom
Prvý showroom rekuperácie s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Showroom
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem