Centrum rekuperácie

SK CZ

Servis

Pre všetky dodané systémy a zariadenia vykonávame záručný aj pozáručný servis. Výber kvalitných značiek zariadení od tradičných výrobcov pre našich zákazníkov je základným predpokladom minimálnej potreby servisných zásahov. Ak sú predsa len potrebné, vieme dodať náhradné diely na všetky doteraz dodávané zariadenia. Aj tie, ktoré sme predali pred štrnástimi rokmi. Pretože naši dodávatelia myslia aj na to a disponujú dostatočným skladom náhradných dielov.

Showroom
Prvý showroom rekuperácie s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Showroom
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem