Centrum rekuperácie

SK CZ

Poradenstvo

U nás nájdu pomoc tí, ktorí o rekuperácii nevedia nič, ale aj tí, ktorí sú zahltení informáciami, často aj protikladnými. Radi poradíme, vysvetlíme aj ukážeme ako to naozaj funguje. Naši technici nájdu riešenia aj vo veľmi zložitých situáciách a tam, kde sa to na stavbách komplikuje. Podelíme sa s Vami o naše mnohoročné skúsenosti, aby ste boli so svojim systémom vetrania spokojní.

Poradenstvo v oblasti návrhu a montáže rekuperačných systémov ponúkame aj montážnym a obchodným firmám, ktoré majú záujem o značky Helios, Vallox a Thesslagreen.

Showroom
Prvý showroom rekuperácie s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Showroom
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem