Centrum rekuperácie - rekuperácia Helios, Vallox, ThesslaGreen

SK CZ

Návrh vetrania

Ku každému návrhu systému rekuperácie pristupujeme veľmi zodpovedne, aby priniesol čo najviac komfortu jeho budúcim užívateľom. Pri návrhu zohľadňujeme jednak platné technické normy, ale aj naše mnohoročné skúsenosti a tiež individuálne požiadavky zákaníkov. Dbáme tiež na to, aby bol daný systém čistiteľný.

Showroom
Prvý showroom rekuperácie s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Showroom
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem