Centrum rekuperácie

SK CZ

Spoločnosť

 

Centrum rekuperácie® bolo založené v roku 2007 spoločnosťou Clean Air Service, s.r.o., ktorá v oblasti vzduchotechniky funguje od roku 2003. Sme výhradným zástupcom popredného európskeho výrobcu ventilátorov a rekuperačných systémov - nemeckej firmy Helios Ventilatoren, fínskych rekuperačných systémov Vallox a poľského výrobcu Thesslagreen.

Ideou pre založenie prvého Centra rekuperácie® na Slovensku bolo poskytovanie komplexného riešenia pre záujemcov o rekuperáciu. V tom čase tí, ktorí uvažovali o rekuperácii, komunikovali s troma subjektami: projektantom vzduchotechniky, dodávateľom zariadení a montážnu firmu. A to prinášalo viacero úskalí.

Preto sme si mysleli, že by bolo podstatne jednoduchšie nájsť všetko pod jednou strechou: návrh dobrého systému vetrania, technické poradenstvo, dodanie materiálu, profesionálnu montáž a servis. A tak sme vytvorili Centrum rekuperácie®, kde vieme zabezpečiť všetky tieto služby. Tovar držíme skladom, a tak sú dodacie termíny krátke.

Naše služby ponúkame nielen koncovým zákazníkom, ale aj architektom, projektantom, montážnym a stavebným firmám.

Rekuperačné systémy ešte vždy nie sú celkom bežné a nie každý sa s nimi stretol "naživo". Kto o nich uvažuje, by ich chcel najprv vidieť aj počuť v bežnej prevádzke. A tak sme vytvorili prvý showroom s funkčným modelom rekuperácie na Slovensku. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.

Prinášame na Slovensko inovačné riešenia. Ako prví sme začali predávať hviezdicový systém FlexPipe potrubí, ako prví sme ponúkli zákazníkom návrh vetrania zdarma, ako prví sme začali riešiť čistiteľnosť systému, ako prví sme priniesli zvlhčovač a mnoho iných vylepšení.

Teraz, po štrnástich rokoch fungovania, môžeme konštatovať, že založenie Centra rekuperácie® bol dobrý nápad. Je za nami poriadny kus poctivej práce a stovky dobre fungujúcich systémov vetrania na celom Slovensku. Veríme, že všetky skúsenosti a poznatky, ktoré sme za tú dlhú dobu nahromadili, nám pomôžu byť pri našej ďalšej práci ešte lepší. Budeme radi, ak budete pri tom s nami.

Showroom
Prvý showroom rekuperácie s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Showroom
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem