Centrum rekuperácie - rekuperácia Helios, Vallox, ThesslaGreen

SK CZ

Montáž

Zákazníkom ponúkame profesionálnu montáž najskúsenejšími technikmi s najdlhšou praxou v montáži FlexPipových systémov na Slovensku.

Montáž rekuperácie sa zvyčaje realizuje v dvoch fázach. V prvej sa montujú potrubné rozvody vrátane rozdeľovačov a stropných / stenových krabíc. V druhej fáze, keď sú už hotové omietky, sa osadí rekuperačná jednotka, ovládače, snímače aj koncové elementy (tanierové ventily, dizajnové výustky, mriežky). Postup montáže rekuperačného systému je určený predovšetkým typom stavby, výberom typu potrubia a jeho umiestnenia. Ponuka je široká, aby sa našlo pre každého dobré riešenie. Potrubia môžu byť vedené pod stropom nad sadrokartónom, alebo len v sadrokartónových kaslíkoch, môžu byť zaliate do železobetónovej dosky, môžu byť zasekané do steny, ale tiež môžu byť vedené v skladbe podlahy vo vrstve izolácie. 
Keď sa zvolí najvhodnejší spôsob vedenia potrubí, upresníme všetku potrebnú stavebnú pripravenosť. Pred montážou rekuperačného systému je potrebné myslieť na: otvory v stenách / železobetónovej doske pre vedenie potrubí, dopojenie odvodu kondenzátu z rekuperačnej jednotky, elektrickú prípravu (pre dopojenie rekuperačnej jednotky, ovládačov a prípadne snímačov kvality ovzdušia). Všetko, čo je potrebné pripraviť, Vám presne špecifikujeme. Ak sa na prípravu myslí včas, zväčša je to jednoduchšie a lacnejšie, ako keď sa robí dodatočne.  
V závislosti od veľkosti domu / bytu sa prvá fáza zväčša namontuje v priebehu 1 - 2 dní. Druhá fáza trvá necelý deň.

Showroom
Prvý showroom rekuperácie s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Showroom
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem