Centrum rekuperácie

SK CZ

Spiro potrubie pre vetranie domov a bytov

Spiro potrubia

Systém spiro potrubí predstavuje kruhové potrubia, tvarovky a spojky, ktoré sú vyrobené z pozinkovaného plechu. Systémom spiro potrubí sa vytvára stromová štruktúra, ktorá umožňuje prenos telefonického hluku. Je náročnejší na návrh, montáž a reguláciu. Pre vyčistenie celého systému sú štandardne potrebné viaceré prístupové miesta do potrubí v rámci celej budovy. Spiro potrubie je vhodnejšie pre väčšie budovy a prevádzky.

   Spiro potrubie pre rekuperáciu vzduchu v byte  Spiro potrubie pre rekuperaciu vzduchu  Spiro potrubie    Spiro potrubie

Prednosti spiro potrubia:

  • Tvarovky všetkého druhu ponúkajú neobmedzené možnosti pri vedení potrubnej trasy.
  • Všetky komponenty sú vyrobené z pozinkovaného plechu. Sú odolné voči korózii.
  • Nehorľavé.

Slabé stránky spiro potrubia

  • Väčšie priemery spiro potrubí majú väčšie priestorové nároky, teda vyžadujú si väčšie znižovanie svetlej výšky miestností. Môžu však byť aj priznané, vtedy sa zvyčajne nastriekajú farbou, čím môžu vytvoriť veľmi zaujímavý dizajnový prvok interiéru.
  • Komplikovanejší návrh systému a špecifikácia prvkov potrebných na montáž.
  • Zložitejšia regulácia systému.
  • Nie je vhodné na montáž do podlahy.
  • Obtiažne čistenie potrubí vyžadujúce viacero prístupových otvorov v rámci celého domu. (Nielen do potrubí ale aj do sadrokartónových stopov, čo väčšine investorov nevyhovuje.)
  • Rýchlejšie usádzanie prachu v potrubí.
  • Prenos telefonického hluku medzi miestnosťami, ktorý je však možné eliminovať tlmičmi.
Rekuperácia Helios, Vallox, ThesslaGreen
Rekuperácia - showroom
Rekuperácia a vetranie - prvý showroom s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Rekuperácia - showroom
Napíšte nám
Vyberte prílohy k odoslaniu (pôdorysy, rezy, pohľady, fotografie a iné):
Napíšte nám
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem