Centrum rekuperácie

SK CZ
akcia

EcoVent Verso KWL EC 45

3011
0 / 5    hodnotenia (0)
Tlačiť

 

Lokálny rekuperátor Ecovent KWL EC 45

Decentrálne riešenie pre vetranie obytných miestností so spätným získavaním tepla, ktoré zabezpečuje keramický akumulačný výmenník. Toto riešenie vyžaduje prevádzku minimálne 2 kompletov, ktoré pracujú spoločne vždy v reverznom režime. Kým jeden vzduch do miestnosti privádza, druhý ho odvádza. Nie je však nevyhnutné, aby zariadenia pracovali len v pároch. Jedinečný software k týmto rekuperátorom umožňuje konfigurovať vetranie s rôznym počtom zariadení, nemusí byť párny. Dokonca kombinuje vetranie lokálnych rekuperátorov s kúpeľňovými ventilátormi alebo digestormi. Tým je ecoVent Verso unikátny na trhu. Posúva vetranie priestoru do dôsledne premysleného komplexného celku. 

  • úsporný a tichý
  • elegantný nadčasový dizajn
  • možnosť vzájomného prepojenia s kúpeľňovými ventilátormi a / alebo digestorom
  • možnosť výfuku / nasávania priamo von, alebo do ostenia
  • integrovaný tlmič hluku
  • jednoduché ovládanie

Objednávacie číslo: 3011

 

 

Naša cena s DPH:
Dodanie 2-3 dni
399.96 EUR
ks
Bližší popis
Technické parametre
Prierez zariadením
Rozmery
Na stiahnutie
Hodnotenia (0)

Spôsob použitia: Bol navrhnutý pre inštaláciu do obvodovej steny budovy. Princíp spätného získavania tepla v tomto zariadenísi vyžaduje použitie minimálne dvoch zariadení.

Ukončenie na fasáde: Nasávanie a výfuk je zvonku na fasáde ukončené spoločným prvkom. Je riešené buď priamo cez elegantný oblúkovitý zákryt z nereze, alebo cez 90° uhol do ostenia, kde je ukončený mriežkou.   

Vnútorný kryt: V interiéri je lokálny rekuperátor ukončený štvorcovou výustkou z plastu, ktorá prekrýva prípadné znečistenie prachom. Jej dizajn získal viacero ocenení.

Rekuperátor: Regeneratívny, keramický. Je vyrobený z ľahko čistiteľného materiálu. M
á neporéznu štruktúru, takže jeho povrch je hladký a hygienický. V rámci pravidelnej celkovej údržbyje ho možné prepláchnuť čistou vodou.   

Ventilátor: úsporný, tichý EC axiálny reverzibilný ventilátor

Princíp rekuperácie: Rekuperátor odoberá teplo z odvádzaného vzduchu z interiéru a zohrieva sa. To je fáza nabíjania sa, ktorá sa strieda s fázou vybíjania sa. Vtedy sa nasáva čerstvý vzduch, ktorý prechádza teplým jadrom keramického rekuperátora a ohrieva sa. Takto tepelne optimalizovaný a prefiltrovaný je privádzaný do interiéru. Fázy nabíjania a vybíjania sa nepretržite striedajú.  

  

Filter: Je ľahko vyberateľný pre výmenu bez použitia náradia. Má stupeň filtrácie G3. Potreba výmeny filtra je signalizovaná na ovládači. Interval výmeny sa dá nastaviť. 

 

Ovládanie: Pomocou dvoch tlačítok je zabezpečené jednoduché, intuitívne ovládanie. 

 

LED podsvietenie zobrazuje na ovládači prevádzkový režim a aktuálny stupeň vetrania.

Na výber sú tri režimy prevádzky: spätné získavanie tepla, prevetrávanie a prívod vzduchu (pretlak). EcoVent Verso môže vetrať až na 5 výkonových stupňoch: 14, 24, 32, 37 a 45 m3/h. Je možné naprogramovanie ovládača cez počítač. Jednym ovládačom je možné ovládať až 8 lokálnych rekuperátorov, čo významne zjednodušuje riadenie vetrania v celom byte. Cez rozširujúci modul je ďalej možné inteligentné prepojenie fungovania lokálnych ventilátorov s kúpeľňovými ventilátormi a / alebo  digestorom. 

 

 

Napätie  1 ~ 230 V
Frekvencia 50 Hz
Príkon obidvoch ventilátorov 1,6 až 4,5 W na jednotlivých výkonových stupňoch
Hlučnosť - okolie LPA vo vzdialenosti 3 m  14 až 34 dB(A) na jednotlivých výkonových stupňoch
Účinnosť spätného získavania tepla až 88% (podľa najnovších postupov DIBt)
Letný bypass nie je
Schéma elektrického zapojenia č. 1091 / 1093
Hmotnosť 4,3 kg

 

Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
KWL EC 60 Pro FF
1 381,68 EUR
Showroom
Prvý showroom rekuperácie s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Showroom
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/html/centrum-rekuperacie.sk/public_html/temps/header.php:62) in /home/html/centrum-rekuperacie.sk/public_html/code/site-stats.php on line 60