Centrum rekuperácie

SK CZ

Uhlíkový filter ELF-KWL 200/300 AK

4198
0 / 5    hodnotenia (0)
Tlačiť

 

Uhlíkový filter pre rekuperačné jednotky KWL EC 200 W a  KWL EC 300 W

Okrem prachu zachytáva aj pachy.

Plisovaný filter v kartónovom ráme, na ktorom je z vonkajšej strany tesnenie pre zamedzenie prúdenia "falošného" vzduchu mimo filter. Do rekuperačnej jednotky sa zasúva nad rekuperátor na miesto na to určené do prúdu vzduchu privádaného do domu. (Na miesto, kde môže byť umiestnený peľový filter.) 
Balenie obsahuje 1 ks filtra.
Filter nie je možné vyprášiť (zašpinilo by to čistú stranu filtra) ani umyť. 
Odporúčaný čas výmeny je max. 1 rok. Interval je závislý od individuálnych podmienok, predovšetkým od intervalu výmeny základných filtrov G4.  

Objednávacie číslo: 4198

 

 

Naša cena s DPH:
Dodanie 2-3 dni
84.84 EUR
ks
Hodnotenia (0)
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Peľový a základné filtre ELF-KWL 200/300/4/4/7 ...
101,50 EUR
Uhlíkový filter ELF-KWL 500 AK
121,20 EUR
Showroom
Prvý showroom rekuperácie s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Showroom
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/html/centrum-rekuperacie.sk/public_html/temps/header.php:62) in /home/html/centrum-rekuperacie.sk/public_html/code/site-stats.php on line 60