Centrum rekuperácie

SK CZ

Peľový filter ELF-KWL 500/7

0042
0 / 5    hodnotenia (0)
Tlačiť

 

Jemný náhradný filter pre rekuperačné jednotky KWL EC 500 W a  starší typ KWL EC 450

Zachytí aj drobný prach a pele.

Plisovaný filter v kartónovom ráme, na ktorom je z vonkajšej strany tesnenie pre zamedzenie prúdenia "falošného" vzduchu mimo filter. Do rekuperačnej jednotky sa zasúva nad rekuperátor na miesto na to určené. Stupeň filtrácie F7 = jemný filter pre zachytenie jemného prachu a peľov.
Balenie obsahuje 1 ks filtra.
Filter nie je možné vyprášiť (zašpinilo by to čistú stranu filtra) ani umyť. 
Odporúčaný čas výmeny je max. 1 rok. Interval je závislý od individuálnych podmienok, predovšetkým od intervalu výmeny základných filtrov G4.  

Objednávacie číslo: 0042

 

 

Naša cena s DPH:
Dodanie 2-3 dni
118.78 EUR
ks
Hodnotenia (0)
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Uhlíkový filter ELF-KWL 500 AK
121,20 EUR
Základné filtre ELF-KWL 270/370/4/4/4BP (5 sád)
100,75 EUR
Showroom
Prvý showroom rekuperácie s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Showroom
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/html/centrum-rekuperacie.sk/public_html/temps/header.php:62) in /home/html/centrum-rekuperacie.sk/public_html/code/site-stats.php on line 60