Centrum rekuperácie

SK CZ

Peľové filtre ELF-KWL 60/7/7

9446
0 / 5    hodnotenia (0)
Tlačiť

 

Peľové filtre pre všetky typy lokálnych rekuperátorov EcoVent KWL EC 60

Plastové filtre s triedou filtrácie F7. 
Balenie obsahuje 2 kusy filtrov.
Filtre je možné čistiť aj opláchnuť pod tečúcou vodou. Pred opätovným umiestnením do rekuperátora je potrebné, aby boli úplne suché.

 

Objednávacie číslo: 9446

 

 

Naša cena s DPH:
Dodanie 2-3 dni
42.42 EUR
ks
Hodnotenia (0)
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Základné filtre ELF-KWL 60/4/4
25,45 EUR
Showroom
Prvý showroom rekuperácie s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Showroom
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/html/centrum-rekuperacie.sk/public_html/temps/header.php:62) in /home/html/centrum-rekuperacie.sk/public_html/code/site-stats.php on line 60