Centrum rekuperácie

SK CZ

Exteriérový nerezový kryt

09321
5 / 5    hodnotenia (3)
Tlačiť

 

Exteriérový nerezový kryt 
KWL 45-160 FB-E

Fasádny kryt z nehrdzavejúcej ocele pre decentrálny rekuperátor EcoVent Verso KWL EC 45-160. Pre montáž s použitím priamej stenovej chráničky KWL 45-160 WH alebo WH-L. Vrátane nalepeného tesnenia.

 

Objednávacie číslo: 09321

 

Naša cena s DPH:
Dodanie 2 - 3 dní
114.53 EUR
ks
Technické parametre
Rozmery
Montáž
Na stiahnutie
Hodnotenia (3)

 

 Materiál  nerezová oceľ
 Rozmery [mm]

 235 x 204 x 48

KWL 45-160 FB_rozmery

MONTÁŽ LOKÁLNEHO REKUPERÁTORA ECOVENT VERSO

Príprava.
Inštalácia EcoVent Verso vyžaduje pripraviť otvor v obvodovej stene jadrovým vŕtaním alebo použitím prípravku pre zamurovanie a zabezpečiť natiahnutie káblov pre napájanie a reguláciu. Je možné použiť aj chráničku do ostenia. Samotná montáž sa dá potom vybaviť rýchlo a jednoducho už len v troch krokoch:

1. Montáž stenovej chráničky a vonkajšieho nerezového krytu.
Po osadení stenovej chráničky do pripraveného otvoru nasleduje montáž vonkajšieho nerezového krytu na dokončenú a hotovú fasádu. KWL_EC_45_Montaz_1

 

2. Nasunutie rekuperátora a elektrické pripojenie.
Rekuperátor sa nasunie do stenové chráničky a elektricky sa nasvorkuje, akonáhle sú stavebné a rekonštrukčné práce hotové. Rekuperátor je integrovaný v kruhovom izolačnom puzdre z EPP, čím je zabezpečené tepelné odizolovanie od vonkajšej steny.

KWL_EC_45_Montaz_2

 

3. Nasunutie interiérového panelu. Hotovo.
Po nasunutí a elektrickom pripojení rekuperátora možné nasunúť z interiérovej strany dizajnovú výustku. Praktické obvodové tesnenie zaistí nasunutie a zaistenie polohy bez veľkej námahy a nutnosti použitia náradia.

 KWL_EC_45_Montaz_3

 
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Chránička 90° do ostenia
Chránička 90° do ostenia
162,89 EUR
Exteriérový nerezový kryt s transparentným lakom
Exteriérový nerezový kryt s transparentným lakom
145,08 EUR
Rekuperácia Helios, Vallox, ThesslaGreen
Rekuperácia - showroom
Rekuperácia a vetranie - prvý showroom s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Rekuperácia - showroom
Napíšte nám
Vyberte prílohy k odoslaniu (pôdorysy, rezy, pohľady, fotografie a iné):
Napíšte nám
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem