Centrum rekuperácie

SK CZ

Peľový filter ELF-KWL 270/370/7 (1 ks)

9614
0 / 5    hodnotenia (0)
Tlačiť

 

Peľový filter pre rekuperačné jednotky KWL EC 270 W a KWL EC 370

Plisovaný filter osadený v kartónovom rámiku s tesnením, ktorý sa osádza na prívod vzduchu do domu. Stupeň filtrácie F7 = jemný filter, ktorý zachytí aj drobný prach a pele. 

Toto balenie obsahuje 1 ks filtra pre prívod vzduchu. (Vhodné je objednať peľový filter aj na bypass rekuperátora.)  

Maximálny odporúčaný čas používania peľových filtrov je 1 rok. 

 

Objednávacie číslo: 9614

 

 

Naša cena s DPH:
Dodanie 2-3 dni
157.56 EUR
ks
Hodnotenia (0)
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Základné filtre ELF-KWL 270/370/4 BP (2 ...
41,21 EUR
Peľový filter ELF-KWL 270/370/7 BP (1 ...
70,30 EUR
Showroom
Prvý showroom rekuperácie s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Showroom
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/html/centrum-rekuperacie.sk/public_html/temps/header.php:62) in /home/html/centrum-rekuperacie.sk/public_html/code/site-stats.php on line 60