Centrum rekuperácie

SK CZ

Plastový odvodný tanierový ventil KTVA 75/80

0940
5 / 5    hodnotenia (6)
Tlačiť

 

Tanierový ventil plastový KTVA 75/80

KTVA 75/80 je koncový element určený pre odvod vzduchu. Môže byť inštalovaný vo vertikálnej aj horizontálnej polohe. Má elegantný nadčasový minimalistický dizajn a aerodynamický tvar. Stredový regulačný diel svojim otáčaním umožňuje plynulé nastavenie množstva privádzaného vzduchu. Po obvode má dištančný krúžok, ktorý zabraňuje usadzovaniu prachu v okolí ventila a eliminuje malé tolerancie pri inštalácii.

 

Objednávacie číslo: 0940


 

Naša cena s DPH:
Dodanie do 2 dní
8.90 EUR
ks
Bližší popis
Rozmery
Tlaková strata
Na stiahnutie
Hodnotenia (6)

Určenie: Pre podvod vzduchu pri vysokých a nízkych rýchlostiach alebo odporoch. Do všetkých typov miestností bez špeciálnych požiadaviek na protipožiarnu ochranu. Inštalácia na strop alebo stenu. Je možné použiť pri teplotách do 100° C.
Montáž: Inštalácia za pár sekúnd bez použitia nástrojov.
Konštrukcia: Z pohľadovej strany je v strede ventila umiestnený regulačný diel. Ten má v sebe zabudovaný absorbér hluku, takže slúži nielen na reguláciu množstva odvádzaného vzduchu, ale tiež znižuje hluk  z potrubia. KTVA je dodávaný s obvodovým dištančným krúžkom, ktorý je prekrytý telom tanierového ventila, takže nie je viditeľný. Zabraňuje usádzaniu nečistôt na strope / stene v okolí tanierového ventila. Kompenzuje nerovnosti povrchov okolo vzduchotechnických potrubí, do ktorých sa tanierový ventil vsúva. Pružinové držiaky KTVA umožňujú jeho priame zasunutie do potrubí alebo stien hrubších ako cca. 20 mm. Pre inštaláciu do tenších stien napr. z plechov je potrebný inštalačný krúžok (viď Príslušenstvo). 
Regulácia: Plynulá regulácia množstva odvádzaného vzduchu sa robí pootočením stredového regulačného dielu. Diagram poskytuje prehľad o objemoch vzduchu, odporoch a hladinách hluku pre jednotlivý počet otáčok stredového regulačného dielu.
Materiál: Vyrobený z vysoko kvalitného antistatického bieleho plastu, ktorý je odolný voči nárazom. 
Balenie: Obsahuje 1 ks v polyetylénovom sáčku.

Zobraziť viac

KTVA_75_80_dim

Uvedené rozmery sú v mm.

 

 

KTVA_75_80_diag

Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Plastový odvodný tanierový ventil KTVA 125
Plastový odvodný tanierový ventil KTVA 125
11,46 EUR
Plastový odvodný tanierový ventil KTVA 100
Plastový odvodný tanierový ventil KTVA 100
10,19 EUR
Rekuperácia Helios, Vallox, ThesslaGreen
Rekuperácia - showroom
Rekuperácia a vetranie - prvý showroom s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Rekuperácia - showroom
Napíšte nám
Vyberte prílohy k odoslaniu (pôdorysy, rezy, pohľady, fotografie a iné):
Napíšte nám
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem