Centrum rekuperácie

SK CZ

Plastový prívodný tanierový ventil KTVZ 200

2739
5 / 5    hodnotenia (6)
Tlačiť

 

Tanierový ventil plastový KTVZ 200

KTVZ 200 je koncový element určený pre prívod vzduchu. Môže byť inštalovaný vo vertikálnej aj horizontálnej polohe. Má elegantný nadčasový minimalistický dizajn a aerodynamický tvar. Z pohľadovej strany je čelný panel, ktorý prekrýva otvor a umožňuje plynulé nastavenie množstva privádzaného vzduchu. Po obvode má dištančný krúžok, ktorý zabraňuje usadzovaniu prachu v okolí ventila a eliminuje malé tolerancie pri inštalácii.

 

Objednávacie číslo: 2739


 

Naša cena s DPH:
Dodanie do 10 dní
22.91 EUR
ks
Bližší popis
Rozmery
Tlaková strata
Na stiahnutie
Hodnotenia (6)

Určenie: Pre prívod vzduchu pri vysokých a nízkych rýchlostiach alebo odporoch. Do všetkých typov miestností bez špeciálnych požiadaviek na protipožiarnu ochranu. Inštalácia na strop alebo stenu. Je možné použiť pri teplotách do 100° C.
Montáž: Inštalácia za pár sekúnd bez použitia nástrojov.
Konštrukcia: Z pohľadovej strany je elegantný aerodynamický čelný panel, ktorý zakrýva otvor a prípadné nečistoty v ňom. Slúži pre plynulé nastavenie objemového prietoku vzduchu. KTVZ je dodávaný s obvodovým dištančným krúžkom, ktorý je prekrytý telom tanierového ventila, takže nie je viditeľný. Zabraňuje usádzaniu nečistôt na strope / stene v okolí tanierového ventila. Kompenzuje nerovnosti povrchov okolo vzduchotechnických potrubí, do ktorých sa tanierový ventil vsúva. Pružinové držiaky KTVZ umožňujú jeho priame zasunutie do potrubí alebo stien hrubších ako cca. 20 mm. Pre inštaláciu do tenších stien napr. z plechov je potrebný inštalačný krúžok (viď Príslušenstvo). 
Regulácia: Plynulá regulácia množstva vzduchu sa robí pootočením čelného panelu (pozri diagram). PV balení sú dodávané 3 ks tesniacich prvkov, ktoré je možné vložiť do štrbiny, ktorou prúdi vzduch, a tak eliminovať prúdenie vzduchu niektorým smerom. Diagram poskytuje prehľad o objemoch vzduchu, odporoch a hladinách hluku pre jednotlivý počet otáčok čelného panelu.
Materiál: Vyrobený z vysoko kvalitného bieleho plastu odolného voči nárazu. 
Balenie: Obsahuje 1 ks. 

 

Zobraziť viac

KTVZ_200_dim

Uvedené rozmery sú v mm.

 

 

KTVZ_200_diag

Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Plastový prívodný tanierový ventil KTVZ 160
Plastový prívodný tanierový ventil KTVZ 160
19,09 EUR
Plastový odvodný tanierový ventil KTVA 125
Plastový odvodný tanierový ventil KTVA 125
11,46 EUR
Rekuperácia Helios, Vallox, ThesslaGreen
Rekuperácia - showroom
Rekuperácia a vetranie - prvý showroom s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Rekuperácia - showroom
Napíšte nám
Vyberte prílohy k odoslaniu (pôdorysy, rezy, pohľady, fotografie a iné):
Napíšte nám
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem