Centrum rekuperácie

SK CZ
novinka

VELIO UNI 125 W1 White 4.000 K 

91306
5 / 5    hodnotenia (7)
Tlačiť

 

VELIO - vetranie a svetlo v jednom

VELIO UNI 125 W1 White 4.000 K 

Velio je unikátny produkt, ktorý kombinuje svietidlo a vzduchotechnickú výustku do jedného stropného prvku tak, aby spĺňal vysoké nároky architektov na jednoduchú uniformnú štruktúru stropov. Je vhodný pre veľké otvorené priestory, ale tiež malé miestnosti, akými sú toalety. Už nie je potrebné trpieť kompromisy pri rozmiestňovaní svietidla a tanierového ventilu na maličkom strope napr. v špajzi, ani sa snažiť nejako zladiť ich dizajn. Velio vyrieši osletlenie aj odvetranie.  

Jeho výhodou je to, že môže byť použitý ako samostatné svietidlo, alebo ako výustka pre vetranie, alebo ako kombinácia obidvoch. Benefitom je potom menej rôznorodých prvkov na strope ako zvyčajne.

VELIO UNI 125 W1 White 4.000 K je bielej farby a farba svetla je neutrálna biela 4.000 K. (K dispozícii je aj Velio v čiernej farbe a tiež s farbou svetla teplá biela 3.000 K.)

Design_by_stasko

 

 

 

 

Objednávacie číslo: 91306

 

 

Naša cena s DPH:
Dodanie do 2-3 dní
98.28 EUR
ks
Bližší popis
Technické údaje
Rozmery
Na stiahnutie
Hodnotenia (7)

Telo Velia je možné dopojiť na vzduchotechnické potrubie, ale nie je to podmienka. Ak nemá slúžiť na prívod alebo odvod vzduchu, zostáva nepripojené. Jeho nominálny pripojovací rozmer je určený pre vzduchotechnické potrubie s Ø 125 mm. Telo Velia je univerzálne pre všetky typy dekoratívnych panelov.

LED modul poskytuje dobré osvetlenie menších miestností (špajza, toaleta, šatník). Ale je vhodné aj ako doplnkové svietidlo do väčších priestorov. Má 1340 lm, čo je ekvivalent 100 W klasickej žiarovky. Má minimálnu spotrebu - len 13,2 W, takže jeho prevádzka je skutočne úsporná. Životnosť modulu je 50 000 prevádzkových hodín. Okrem tejto neutrálnej bielej farby svetla 4000 K  je k dispozícii aj teplá biela 3000 K (objednávacie číslo 91305).

Difúzny diel dosahuje minimálnu stratu svetla, pretože je vyrobený z plexiskla s vysoko difúznym aditívom. Rozplyľuje svetlo tak, že nie je vidieť jednotlivé svietiace LED body.

Regulácia prietoku vzduchu je plynule nastaviteľná pre 20 - 100%.

Velio sa radí medzi vzduchotechnické výustky najvyššej triedy, kde je samozrejmou súčasťou filter pre jemnú filtráciu vzduchu. Ten je z PU peny. Zamedzuje znečisteniu stropov aj potrubí od prachu. Je čistiteľný a ľahko sa vymieňa. 

Dekoratívny panel bol navrhnutý popredným slovenským dizajnérom Michalom Staškom. Spolu s konštruktérom Velia našli cestu, ako nehlučne privádzať alebo odvádzať 70 m3/h vzduchu, pričom nie je nijako limitovaná svietiaca časť Velia. Dekoratívny panel je plastový, vyrobený z materiálu odolného voči UV žiareniu. Okrem tejto bielej farby je k dispozícii aj čierna.

 

Velio_UNI_assy

 

Velio bolo navrhnuté a je vyrábané na Slovensku.      

                                          Vyrobené na Slovensku

 

 Viac o Veliu nájdete na stránke: www.veliospot.com

 

Zobraziť viac
 Napätie: 230 V AC
 Frekvencia: 50 Hz
 Menovitý prúd: 0,058 A
 Príkon: 13,2 W
 Krytie: IP44
 Svetelný tok: 1 340 lm
 Farba svetla: 4 000 K
 Životnosť LED modulu:  50000 hod.
 Objemový prietok vzduchu:  0 - 70 m3/h
 Hlučnosť: 38 dB (65m3/h)
 Hmotnosť:  0,55 kg

 

Velio energet. štítok      VELIO testy svietivosti

 

Graf tlakovej straty pre prívod vzduchu:

graf_tlakovej straty_velio_uni_1

Velio rozmery

Uvedené rozmery sú v mm.

Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
VELIO UNI 125 W1 White 3 ...
VELIO UNI 125 W1 White 3 ...
98,28 EUR
VELIO UNI 125 W1 Black 3 ...
VELIO UNI 125 W1 Black 3 ...
98,28 EUR
Rekuperácia Helios, Vallox, ThesslaGreen
Rekuperácia - showroom
Rekuperácia a vetranie - prvý showroom s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Rekuperácia - showroom
Napíšte nám
Vyberte prílohy k odoslaniu (pôdorysy, rezy, pohľady, fotografie a iné):
Napíšte nám
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem