Centrum rekuperácie

SK CZ

easyControls 3.0

Helios uvádza novú generáciu ovládania systémov vetrania easyControls 3.0! Nie sú to len nové ovládače, ale aj nový systém riadenia, nové vetracie zariadenia s optimálnymi objemovými prietokmi vzduchu, aj nové príslušenstvo. EasyControls 3.0 prináša nový dotykový ovládač, ktorý sa používa veľmi ľahko a intuitívne. Vetranie môže fungovať aj podľa nastaveného týždenného režimu, alebo úplne automaticky podľa pokynov snímačov kvality ovzdušia. Na rozdiel od predchádzajúcej generácie je prístup k správe zariadenia cez nový easyControls 3.0 cloud. 

easyControls 3.0


Rekuperácia Helios, Vallox, ThesslaGreen
Rekuperácia - showroom
Rekuperácia a vetranie - prvý showroom s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Rekuperácia - showroom
Napíšte nám
Vyberte prílohy k odoslaniu (pôdorysy, rezy, pohľady, fotografie a iné):
Napíšte nám
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem