Centrum rekuperácie

SK CZ
Lokálne rekuperátory
Rekuperačné jednotky
Potrubné systémy
Zvlhčovače
Zemné výmenníky
Príslušenstvo
Filtre
Helios ponúka najširší výber lokálnych rekuperátorov. Tie zabezpečia ekonomické vetranie jednotlivých miestností so spätným získavaním tepla. Zabudovávajú sa do obvodovej steny. Používajú sa na doplnenie vetrania do existujúcich budov, kde už centrálne vetranie nie je možné dodatočne namontovať. Ide napríklad ...
Centrum rekuperácie ponúka rekuperačné jednotky od troch výrobcov: Helios, Vallox a Thesslagreen. Všetky tieto značky predstavujú najvyššiu kvalitu. A každá z nich má isté prednosti, ktoré inde nenájdete. Vďaka tejto širokej ponuke je možné vyhovieť všetkým zákazníkom.
Centrum rekuperácie® ponúka kompletné riešenia aj v oblasti potrubných rozvodov vzduchu. V sortimente je systém ohybných plastových FlexPipe potrubí rozšírený o oválnu verziu, ďalej pevné ploché potrubia plechové aj plastové aj klasické vzduchotechnické spiro potrubia. Všetky systémy sú kompletné vrátane širokého sortimentu tvaroviek ...
Helios ponúka kompletné riešenia pre vetranie domov z navzájom zosúladených prvkov, čo zákazníkom prináša bezproblémovú úspornú prevádzku a maximálny výkon. Preto je samozrejmé, že v ponuke Heliosu sú aj zemné výmenníky, a hneď obidva: vzduchový a kvapalinový. Zaručujú vysoký prenos teploty, minimálne tlakové straty ...
Centrum rekuperácie® ponúka široký sortiment príslušenstva - od tanierových ventilov, klapiek, cez tlmiče a dverové mriežky až po ohrievače. Už čoskoro ho uvedieme na tejto stránke.
Filtre sú dôležitou súčasťou každého rekuperačného systému, pretože zvyšujú kvalitu privádzaného vzduchu a predlžujú životnosť celého systému vetrania. V každej rekuperačnej jednotke sú minimálne dva filtre. Jeden na prívode čerstvého vzduchu, aby zachytával hrubý prach, hmyz a iné nečistoty pred ...

Heatpex ARIA - nový systém potrubí pre rekuperáciu

Centrum rekuperácie rozširuje svoju ponuku potrubných systémov pre vetranie a rekuperáciu v rodinných domoch a bytoch o Heatpex ARIA.
Je to systém flexibilného potrubia s priemerom 75 mm vysokej kvality s antibakteriálnou a antistatickou úpravou. Dosahuje najvyššiu dostupnú triedu tesnosti ATC 1. Celý systém je vysoko modulárny – pomocou niekoľkých prvkov je možné vyriešiť vetranie v celom dome. Rozdeľovacie boxy majú v základe 10 pripojovacích hrdiel, ale tento počet je možné jednoducho navýšiť spojením viacerých boxov na seba alebo vedľa seba. Podľa situácie na stavbe je možné rozdeľovacie boxy umiestniť na stenu alebo pod strop, pretože dopojenie na rekuperačnú jednotku je možné centrálne aj zboka. Aj stropné krabice Heatpex ARIA majú viacero nesporných výhod. Je možné dopojiť až tri 75 mm flexibilné potrubia, takže môžu privádzať/odvádzať až 90 m3/h vzduchu. Všetky hrdlá sú dodávané s tesnými záslepkami, takže je jednoduché použiť len toľko pripojovacích hrdiel, koľko je potrebných. Ostatné zostanú zatvorené. Hrdlo stropnej krabice Heatpex ARIA je dlhšie, ako u bežných krabíc, čím odbudne potreba jeho predlžovania v niektorých situáciách. Pre zjednodušenie rovného skracovania stropnej krabice je na jej hrdle naznačené rebrovanie s jednocentimetrovými rozostupmi.
Celú montáž zrýchľuje a zjednodušuje OneClick technology – patentovaný systém automatického zaistenia potrubia po jeho vsunutí do pripojovacieho hrdla stropnej krabice alebo rozdeľovacieho boxu. Montáž rozvodov rekuperácie Heatpex ARIA je tak jednoduchá, že ju zvládnete aj svojpomocne. A aj cena je prekvapivo nízka. Nakuknite do nášho e-shopu.


Rekuperácia Helios, Vallox, ThesslaGreen
Rekuperácia - showroom
Rekuperácia a vetranie - prvý showroom s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Rekuperácia - showroom
Napíšte nám
Vyberte prílohy k odoslaniu (pôdorysy, rezy, pohľady, fotografie a iné):
Napíšte nám