Centrum rekuperácie

SK CZ

Vianočné prianie

Ďakujeme Vám za spoluprácu v uplynulom roku. Prajeme príjemné prežitie Vianoc a veľa zdravia v Novom roku 2021!

Počas vianočných sviatkov budeme mať zatvorené od 24.1.2020 do 6.1.2021. Od 7.1.2021 do 22.1.2021 budeme na Vaše dotazy a požiadavky odpovedať predovšetkým telefonicky a mailom, ale v prípade potreby nás zastihnete na našej adrese v štandardných otváracích hodinách, kedy budeme zároveň fungovať ako výdajňa tovarov objednaných mailom.


Rekuperácia Helios, Vallox, ThesslaGreen
Rekuperácia - showroom
Rekuperácia a vetranie - prvý showroom s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Rekuperácia - showroom
Napíšte nám
Vyberte prílohy k odoslaniu (pôdorysy, rezy, pohľady, fotografie a iné):
Napíšte nám
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem