Centrum rekuperácie

SK CZ

Základné filtre ELF-KWL 200/300/4/4 (1 sada)

0021
5 / 5    hodnotenia (6)
Tlačiť

 

Základné náhradné filtre pre rekuperačné jednotky KWL EC 200 W a  KWL EC 300 W

Filtre z netlanej syntetickej filtračnej textílie sa vkladajú do kovových rámikov, ktoré sú súčasťou rekuperačnej jednotky. Stupeň filtrácie G4 = základný filter pre zachytenie hrubých nečistôt.
Toto balenie obsahuje jednu sadu, ktorú tvoria 2 kusy filtrov - jeden na nasávanie čerstvého vzduchu a jeden na odvod vzduchu z domu pre ochranu rekuperátora. 
Filtre je možné vyprášiť a tiež veľmi jemne ručne oprať. V tom  prípade môžu vydržať až 4 pracie cykly.
Odporúčaný čas výmeny / vyčistenia filtrov je max. 4 mesiace. Interval je závislý od individuálnych podmienok, ktoré si každý majiteľ odsleduje sám. Následne podľa toho sa nastavuje interval výmeny filtrov na ovládači jednotky. Tá potom sama upozorní na potrebu výmeny.

 

Objednávacie číslo: 0021

 

 

Naša cena s DPH:
Dodanie 2-3 dni
31.82 EUR
ks
Hodnotenia (6)
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Základné filtre ELF-KWL 500/4/4 (5 sád)
Základné filtre ELF-KWL 500/4/4 (5 sád)
52,50 EUR
Základné filtre ELF-KWL 500/4/4 (1 sada)
Základné filtre ELF-KWL 500/4/4 (1 sada)
30,54 EUR
Rekuperácia Helios, Vallox, ThesslaGreen
Rekuperácia - showroom
Rekuperácia a vetranie - prvý showroom s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Rekuperácia - showroom
Napíšte nám
Vyberte prílohy k odoslaniu (pôdorysy, rezy, pohľady, fotografie a iné):
Napíšte nám
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem