Centrum rekuperácie

SK CZ

ELF-LEWT-A (bal. 3 ks)

2975
0 / 5    hodnotenia (0)
Tlačiť

 

Náhradný filter pre vzduchový zemný výmenník LEWT (balenie 3 ks)

Filter z netlanej syntetickej filtračnej textílie je kužeľovitého tvaru a vkladá sa do nerezového nasávacieho stĺpu, čím chráni celú rúru vzduchového zemného výmenníka pred akumuláciou nečistôt. Stupeň filtrácie G3 = základný filter pre zachytenie hmyzu a špiny. 
Toto balenie obsahuje 3 kusov filtrov. 
Odporúčaný čas výmeny / vyčistenia filtrov je max. 4 mesiace. Interval je závislý od individuálnych podmienok, ktoré si každý majiteľ odsleduje sám.  

Objednávacie číslo: 2975

 

 

Naša cena s DPH:
Dodanie 2-3 dni
58.54 EUR
ks
Hodnotenia (0)
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
ELF-SEWT-F (bal. 3 ks)
40,72 EUR
Showroom
Prvý showroom rekuperácie s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Showroom
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/html/multi_392143/centrum-rekuperacie.sk/public_html/temps/header.php:62) in /home/html/multi_392143/centrum-rekuperacie.sk/public_html/code/site-stats.php on line 60