Centrum rekuperácie

SK CZ

ELF-SEWT-F (bal. 5 ks)

6657
0 / 5    hodnotenia (0)
Tlačiť

 

Náhradný filter pre kvapalinový zemný výmenník SEWT (balenie 5 ks)

Filter z netlanej syntetickej filtračnej textílie sa vkladá do nerezového rámu, ktorý sú súčasťou vzduchového výmenníka SEWT. Chráni samotný výmenník pred jeho upchatím nečistotami. Stupeň filtrácie G4 = základný filter pre zachytenie hmyzu a špiny. 
Toto výhodné balenie obsahuje 5 kusov filtrov. 
Filtre je možné vyprášiť a tiež veľmi jemne ručne oprať. V tom  prípade môžu vydržať až 4 pracie cykly.
Odporúčaný čas výmeny / vyčistenia filtrov je max. 4 mesiace. Interval je závislý od individuálnych podmienok, ktoré si každý majiteľ odsleduje sám.  

Objednávacie číslo: 6657

 

 

Naša cena s DPH:
Dodanie 2-3 dni
31.50 EUR
ks
Hodnotenia (0)
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
ELF-SEWT-F (bal. 3 ks)
40,72 EUR
Showroom
Prvý showroom rekuperácie s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Showroom
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/html/multi_392143/centrum-rekuperacie.sk/public_html/temps/header.php:62) in /home/html/multi_392143/centrum-rekuperacie.sk/public_html/code/site-stats.php on line 60