Centrum rekuperácie

SK CZ

Sada filtrov CleanPad Pure M5 Home 300/400/500h (1 kompletná sada)

11344
5 / 5    hodnotenia (10)
Tlačiť

  

Kompletná sada filtrov pre rekuperačné jednotky AirPack Home 300/400/500h

Táto sada obsahuje 2 ks jemných filtrov so stupňom filtrácie M5 a 4 ks predfiltrov.

Predfiltre sú ploché, z netlanej syntetickej filtračnej textílie. Zachytávajú väčšie nečistoty, čím predlžujú životnosť M5 filtrov. Vkladajú sa priamo do kartónového rámika M5 filtra, na stranu sania. 2 kusy sú už vložené na M5 filtroch, ďalšie 2 ks sú pribalené. (V prípade potreby je možné tieto predfiltre objednať aj samostatne. Objednávacie číslo je 11354.)

M5 F7 filter je plisovaný, osadený v kartónovom ráme, na ktorom je z vonkajšej strany tesnenie pre zamedzenie prúdenia "falošného" vzduchu mimo filra. Na boku má zakreslenú šípku s označením smeru prúdenia vzduchu cez filter. Jeden filter sa osádza do prúdu nasávaného čerstvého vzduchu a jeden do prúdu vzduchu odvádzaného z interiéru pre zamedzenie znečistenia rekuperátora. V rekuperačnej jednotke sú snímače rozdielu tlaku, ktoré zisťujú mieru znečistenia filtrov a v prípade potreby ovládač upozorní na ich výmenu. 

 

Objednávacie číslo: 11344

 

 

Naša cena s DPH:
Dodanie 7 dní
68.24 EUR
ks
Na stiahnutie
Hodnotenia (10)
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Sada filtrov CleanPad Pure M5 Home ...
Sada filtrov CleanPad Pure M5 Home ...
56,99 EUR
Sada filtrov CleanPad Pure M5 Home ...
Sada filtrov CleanPad Pure M5 Home ...
76,19 EUR
Rekuperácia Helios, Vallox, ThesslaGreen
Rekuperácia - showroom
Rekuperácia a vetranie - prvý showroom s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Rekuperácia - showroom
Napíšte nám
Vyberte prílohy k odoslaniu (pôdorysy, rezy, pohľady, fotografie a iné):
Napíšte nám
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem