Centrum rekuperácie

SK CZ

Predfiltre CleanPad Pure prefilter Home 650/850h (bal. 2 ks)

11357
0 / 5    hodnotenia (0)
Tlačiť

 

 

Predfiltre pre rekuperačné jednotky AirPack Home 650/850h

Balenie obsahuje 2 ks predfiltrov.

Predfiltre sú ploché, z netlanej syntetickej filtračnej textílie. Zachytávajú väčšie nečistoty, čím predlžujú životnosť M5 filtrov. Vkladajú sa priamo do kartónového rámika M5 filtra, na stranu sania.

 

Objednávacie číslo: 11357

 

 

Naša cena s DPH:
Dodanie 2 - 3 dni
6.19 EUR
ks
Na stiahnutie
Hodnotenia (0)
Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Predfiltre CleanPad Pure prefilter Home 600/800v ...
4,95 EUR
Showroom
Prvý showroom rekuperácie s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Showroom
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/html/centrum-rekuperacie.sk/public_html/temps/header.php:62) in /home/html/centrum-rekuperacie.sk/public_html/code/site-stats.php on line 60