Centrum rekuperácie

SK CZ

Predfilter element VFE 90

2553
5 / 5    hodnotenia (4)
Tlačiť

 

Predfilter element VFE 90

Je určený na montáž pred tanierové ventily vysoké max. 72 mm. Zachytáva mastnoty a nečistoty, čím zabraňuje ich usádzanie v potrubiach. Opláštenie je z pozinkovaného oceľového plechu, s povrchovou úpravou práškovou bielou farbou. Predný kryt úplne prekrýva filter a pre jeho čistenie sa vyklápa o 90º. Filter je z trváceho hliníkového ťahokovu s plochou voľného prierezu 324 cm2 a obvodovým hliníkovým rámikom. 
Vhodný pre napr. AE GBE.., AE Hygro..

Objednávacie číslo: 2553

 

 

Naša cena s DPH:
Dodanie do 2 - 3 dní
97.90 EUR
ks
Rozmery
Na stiahnutie
Hodnotenia (4)

VFE_90_rozmery_mb3814

Bezpečnostný kód
Pridať hodnotenie
Tento produkt zatiaľ nebol ohodnotený...
Predfilter element VFE 70
Predfilter element VFE 70
92,31 EUR
Náhradné filtre pre predfilter elementy VFE
Náhradné filtre pre predfilter elementy VFE
73,82 EUR
Rekuperácia Helios, Vallox, ThesslaGreen
Rekuperácia - showroom
Rekuperácia a vetranie - prvý showroom s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Rekuperácia - showroom
Napíšte nám
Vyberte prílohy k odoslaniu (pôdorysy, rezy, pohľady, fotografie a iné):
Napíšte nám
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem