Centrum rekuperácie

SK CZ
Centrum rekuperácie rozširuje svoju ponuku.
Ponúka rekuperačné zariadenia a príslušenstvo k nim od výrobcov:
-

Helios


-

Vallox


-

ThesslaGreen

30%
viac
úspor energie
40%
účinnejšia
filtrácia vzduchu
Našim poslaním sú riešenia systémov vetrania s rekuperáciou "prešpikované":

- komfortom - aby bol pocit dokonalý
- dizajnom - aby dokonalý pocit bol umocnený vizuálnym vnemom
- funkčnosťou - aby realita prevýšila očakávania a želania
- profi technológiami - aby nielen nežné, ale aj extrémne podmienky nedokázali prekvapiť a negatívne ovplyvniť výsledok
- inováciami - na ktorých neustále pracujeme pre vylepšenie existujúcich produktov a posun vo svete vetrania

Rekuperácia - chéma zapojenia
Rekuperácia a rekuperačný systém - jeho srdcom je rekuperačná jednotka. Do nej sa čerstvý vzduch privádza zvonku cez fasádu domu alebo cez strechu. Rovnakým spôsobom sa odvádza použitý vzduch. Na tieto prepojenia je potrebné použiť izolované potrubia (napr. IsoPipe).    Na rekuperačnú jednotku sa potom dopoja dve vetvy potrubí: jedna vzduch do domu privádza a jedna odvádza. Vzduch prúdi dnu /von do/z miestností cez mriežky alebo tanierové ventily. Na výber je niekoľko systémov potrubí. Najobľúbenejší je FlexPipe s hviezdicovou štruktúrou. Pri jeho použití sa k rekuperačnej jednotke dopoja dve rozdeľovacie krabice: jedna na privádzaný vzduch, jedna na odvádzaný. Z rozdeľovacej krabice je vedený prívod/odvod vzduchu do každej miestnosti samostatným FlexPipe potrubím. FlexPipe sa na konci vzduchotesne dopojí do stropnej / stenovej /podlahovej krabice, na ktorú sa nakoniec osadí tanierový ventil / mriežka. Do jednej krabice môže byť dopojené jedno alebo dve FlexPipe potrubia. K rekuperačnému systému je možné dopojiť zemný výmenník, ktorý čerstvý privádzaný vzduch v lete chladí a v zime predohrieva. Tým sa výrazne zvýši efektívnosť a účinnosť vetracích jednotiek so spätným získavaním tepla.  Rekuperačný systém je možné doplniť ešte o dohrev vzduchu a o zvlhčovač, ktorý zabezpečí ideálnu klímu počas celého roka.
Tanierové ventily
VELIO UNI 125 W1 White 3.000 K 
VELIO UNI 125 W1 White 3.000 K 
VELIO UNI 125 W1 White 4.000 K 
VELIO UNI 125 W1 White 4.000 K 
Rekuperačné jednotky
KWL EC 500 W ET L
KWL EC 500 W ET L
KWL EC 340 D L
KWL EC 340 D L
Potrubné systémy
Zemné výmenníky
Kvapalinový zemný výmenník - SEWT - celá sada
Kvapalinový zemný výmenník - SEWT - celá sada
Vzduchový zemný výmenník - LEWT - celá sada
Vzduchový zemný výmenník - LEWT - celá sada
Komplexná ponuka
Ideou pre založenie prvého Centra rekuperácie® na Slovensku bolo poskytovanie komplexného riešenia pre záujemcov o rekuperáciu. Preto tu nájdete všetko pod jednou strechou: návrh dobrého systému vetrania, technické poradenstvo, dodanie materiálu, profesionálnu montáž a servis. Tovar držíme skladom, a tak sú dodacie termíny krátke. Naše služby ponúkame nielen koncovým zákazníkom, ale aj architektom, projektantom, montážnym a stavebným firmám. 
Rekuperácia Helios, Vallox, ThesslaGreen
Rekuperácia - showroom
Rekuperácia a vetranie - prvý showroom s funkčným modelom na Slovensku. Umožňuje naživo vidieť a vypočuť si v prevádzke rekuperačné zariadenia. Ďalej je tu prezentovaný najširší sortiment potrubí pre vetranie rodinných domov, zemné výmenníky, lokálne rekuperátory a rôzne ďalšie produkty. Je to ideálne miesto pre diskusie o individuálnych predstavách zákazníkov o vetraní a pre hľadanie tých najlepších riešení pre každého. Je to centrum, ktoré je zárukou kvality a spokojnosti.
Rekuperácia - showroom
Napíšte nám
Vyberte prílohy k odoslaniu (pôdorysy, rezy, pohľady, fotografie a iné):
Napíšte nám
Táto stránka používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookies. Informácie o používaní našich stránok sú zdieľané so spoločnosťou Google. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.
Rozumiem